Wysyłka I Dostawa

Witamy i zapraszamy na stronę z informacjami o wysyłce i dostawie! Tutaj możesz zapoznać się z przydatnymi informacjami na temat warunków dostawy naszych towarów.

OTO KILKA PODSTAWOWYCH RZECZY NA KTÓRE TRZEBA ZWRÓCIĆ UWAGĘ:

  • Wysyłamy w dni robocze. Poniedziałek-Piątek, z wyłączeniem świąt państwowych.
  • Wysyłka rozpoczyna się od momentu zawiadomiena na podany przez Ciebie e-mail  "Twoje zamówienie zostało wysłane!".
  • Zamówienia złożone do godziny 12:00 realizujemy tego samego dnia, zamówienia złożone po tej godzinie zostaną zrealizowane następnego dnia roboczego. Dostawa zamówienia trwa zazwyczaj do 24h

Ile kosztuje wysyłka?

Po kliknięciu "Przejdź do kasy", aby zabezpieczyć Płatność, podaj swój adres dostawy i wybierz metodę wysyłki. W zależności od ilości przedmiotów w koszyku oraz sumy, koszty wysyłki są następnie obliczane i dołączane do sumy częściowej na dole strony.

 

Czy Mogę śledzić moje zamówienie?

Tak, oczywiście. Polegamy na sieci partnerów wysyłkowych (In-Post, DPD), a także (RHENUS, DACHSER) do przesyłek gabarytowych, aby jak najszybciej dostarczyć Twoje zamówienie do domu lub na budowe. Z tego powodu śledzenie zawsze jest dostępne.
Jeśli twoje zamówienie jest wysyłane przez usługę śledzenia, dane te zostaną uwzględnione na stronie zamówienia, a także w wiadomości e-mail, którą Ci wyślemy.

 

Skąd pochodzi moje zamówienie?

Wszystkie zamówienia realizujemy z naszego magazynu w Przemyślu. Jeżeli znajdujesz się za granicą i zależy Ci na termine dostawy, sugerujemy zapoznać się z siecią Partnerów tutaj.
 
 

Darmowa Wysyłka

 
  • Bezpłatna wysyłka Jest dostępna prawie na wszystkie produkty w naszem sklepie internetowym przy zamówieniach na kwote powyżej 200zł., brutto.
  • Bezpłatna wysyłka nie jest dostępna w przypadku niestandardowych, gabarytowych przesyłek oraz w przypadku niektórych rodzajów zamówień, w tym zamówień za pobraniem lub przelewem bankowym.
  • Aby sprawdzić czy Twoje zamówienie spełnia warunki bezpłatnej wysyłki, kliknij "Przejdż do Kasy", następnie po przejściu na dół strony opłaty, wyświetlią się metody wysyłki oraz je kwoty.

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje doświadczenia z nami były jak najlepsze!